Studentský kulturní projekt

 

Stručné informace k projektu

 

Dobrý den, přeji všem návštěvníkům webových stránek Kultura v hl. m. Praha. Ve školním roce 2014/2015 jsem úspěšně zakončila studie na Vyšší odborné škole ekonomických studií v Praze. Při této příležitosti bych Vám s potěšením velice ráda oznámila, že kulturní projekt webových stránek nadále pokračuje.

 

Více informaci na této adrese

 

Po prázdninách školního roku 2015/2016 jsem nastoupila ke studiu na Vysoké škole regionálního rozvoje. V rámci oblasti, kterou v současnosti studuji, mi bude obrovským potěšením setkávat se i nadále s Vámi na kulturních stránkách Kultura v hl. m. Praha.

 

Webový portál Publikuj to!

 

Pokud máte zájem o studentské reportáže z kulturních organizací, publikuji je na webovém portálu Publikuj to!, dostupný na adrese

 

https://www.publikujto.cz

 

Autorům webu Publikuj to! bych velmi ráda vyslovila poděkování za jejich neocenitelný přínos pro mladé a začínající autory. Pro autory, kteří začínají s literární tvorbou, je portál Publikuj to! velmi významný, v prvé řadě v období, kdy zahajují svojí tvůrčí dráhu autora literárních textů. Tvorba autorů textů publikujících na Publikuj to! zaujme mnoho čtenářů.

Moje motto:

 

"Je to živá a realitu popisující umělecká vlna současnosti"

 

Na webu Kultura v hl. m. Praha jsou k dispozici především moje kulturní zážitky zachycené prostřednictvím digitální fotografie. Článkům je na kulturním webu věnováno méně prostoru. Kulturní život pražské metropole je představen v obraze. Publikované fotografie vznikaly převážně v Botanické zahradě hl. m. Prahy a Zoologické zahradě hl. m. Praha. Nicméně, webové stránky Kultura v hl. m. Praha si vytyčily jako svůj cíl rozšířit v blízké budoucnosti fotografickou galerii Malebná zákoutí.

Ilustrační foto: Podzim v botanické zahradě

 

Změny na webových stránkách Kultura hl. m. Prahy

 

V období zpracování absolventské práce byl v rámci kulturního výzkumu spuštěn na tomto webu přístup k dotazníku. Široká veřejnost mohla vyjádřit svůj názor na současnou kulturu pražské metropole. Po zpracování výsledků z výzkumu byl přístup k dotazníku uzavřen.

 

Po úspěšné obhajobě absolventské práce na téma Zajištění kulturních potřeb občanů hl. m. Prahy dochází na webových stránkách Kultura v hl. m. Praha k výraznější změně.

 

Součástí webových stránek Kultura v hl. m. Praha je online fotogalerie. Nová galerie Kouzlo barevné fotografie je dostupná na této adrese

 

V červenci 2016 byly ve fotogalerii publikovány nové fotografie.

 

V online fotografické galerii jsou vystaveny fotografie Z Botanické zahrady hl. m. Prahy, pražské ZOO, ale i z přírody kolem nás. Těším se na Vaši návštěvu, Ivana

 

Rozšíření fotografické galerie Kouzlo barevné fotografie

 

Dobrý den, přijměte v roce 2017 pozvání k návštěvě pěti nových fotografických alb. Galerii naleznete na této adese

 

  • Kouzlo zahrádkářské kolonie
  • Noční obloha nad kolonií
  • Podzim v Botanické zahradě hl. m. Prahy
  • Botanická zahrada na Slupi
  • Jako ryba ve vodě
  • Příroda pod skalou
  • Lenošení v červenci 2017
  • Zahradní architektura v pražské ZOO

Je drobná pozornost od klienta úplatkem?

Dobrý den, v rámci studia 3. ročníku na Vysoké škole regionálního rozvoje jsem si dovolila zveřejnit anonymní dotazník, který je jedním z názorových průzkumů veřejnosti k praktické části bakalářské práce na téma korupce v české společnosti. Dotazník je publikován na této adrese https://www.survio.com/survey/d/W7W3D4O8E4F0R6C2G.

 

Předem děkuji za Vaši ochotu při jeho vyplňování

 

Vyhledávání

S Vašimi náměty, podněty či připomínkami mně, prosím,

kontaktujte na uvedené adrese.

Děkuji

 

Srdečně Vás zvu všechny příznivce kulturních stránek Kultura v hl. m. Prah k návštěvě online fotografické galerie

 Kouzlo barevné fotografie 

 

Rychle, stručně, aktuálně

21.07.2016 12:00

Nové informace k projektu

Dne 18. června 2015 jsem úspěšně zakončila dálkové studium na Vyšší odborné škole ekonomických studií v Praze. Od akademického roku 2015/2016 jsem nastoupila ke studiu na Vysoké škole regionálního rozvoje v Praze. Studentský projekt Kultura v hl. m. Praha je nadále součástí mého...

Z pražské ZOO

/album/fotogalerie-projekt/fotografie416-jpg/
/album/fotogalerie-projekt/fotografie644-jpg/
/album/fotogalerie-projekt/fotografie077-jpg/
/album/fotogalerie-projekt/fotografie073-jpg/
/album/fotogalerie-projekt/fotografie098-jpg/
/album/fotogalerie-projekt/fotografie317-jpg/
/album/fotogalerie-projekt/fotografie447-jpg/