Studentský kulturní projekt

Připojte se ke kulturnímu projektu studentky oboru veřejná správa

23.02.2015 12:36

V listopadu loňského roku se zrodily zcela nové webové stránky Kultura v hl. m. Praha. Jedná se o studentský projekt studentky posledního ročníku Vyšší odborné školy ekonomických studií v Praze 2, o. VEŘEJNÁ SPRÁVA. Součástí projektu je kulturní dotazník.

 

Připojte se k výzkumnému šetření studentky oboru veřejné správy. Výzkum probíhá formou dotazníku, který je dostupný na adrese https://www.survio.com/survey/d/P1N4K9T6I3C9Y4X7A. Pokud se budete chtít k výzkumu připojit, je pro Vás připraveno 13 otázek. Otázky jsou koncipovány formou

 

odpověď výběrem z více možností
slovní odpověď
 

Máte-li zájem vyslovit svůj názor na současnou kulturu, neváhejte a připojte se k výzkumnému šetření. Rádi prezentujete své názory, ale obáváte se tyto názory sdělit dotazníku, Vaše obava není nutná.

 

Dotazník je anonymní.

 

Pokud Vám ale spíše vyhovuje prostředí webových stránek, přijměte pozvání k návštěvě nových kulturních stránek

 

Kultura v hl. m. Praha

 

Webové stránky Kultura v hl. m. Praha jsou pojaté jako určitá forma studentského výzkumu. Po obsahové stránce plní webové stránky sociologický průzkum veřejného mínění občanů hlavního města Prahy. Výzkumné šetření probíhá formou online dotazníku a mapuje oblast kulturního života v metropoli.

 

Součástí webových stránek je rozsáhlá fotogalerie

 

Kulturní život mapuje web rovněž prostřednictvím fotografické reportáže. Na stránkách vzniká rozsáhlá fotogalerie z prostředí pražských kulturních organizací. Inspirativní příležitostí je pro moji fotografickou tvorbu Botanická zahrada hl. m. Prahy, pražské ZOO a Botanické zahrady na Slupi. Samozřejmě, inspirují mě i jiná malebná zákoutí hlavního města například Albertov nebo Chuchelský háj. V současné době galerie sčítá již přes 150 fotografií.

Návštěvníci kulturního webu mohou nejen prohlížet fotografická alba inspirovaná přírodou, ale v prvé řadě se mohou zapojit do projektu mapující kulturní dění v metropoli.

 

Podněty, názory a připomínky k otázce kultury v hl. m. Praha

 

Návštěvníci mi mohou klást dotazy k tématu absolventské práce nebo se mohou rovněž vyjádřit k otázce současné kultury. Jsem připravena každému z účastníků rozpravy zodpovědět jeho dotazy, ale rovněž jsem připravena vyslechnnout připomínky, podněty a názory, které se tématu týkají, a nejen k tématu.

 

Jsem připravena vést diskusi o fotografii z malebných zákoutí hlavního města. Jsem vášnivou fotografkou amatérkou, a budu velice potěšena, pokud budu moci přivítat návštěvníky na svých webových stránkách.

 

Kulturní dotazník bude na webu zpřístupněn pouze během zpracování závěrečné práce, předpokládaný termín ukončení přístupu k dotazníku se plánuje k 31. březnu 2015. Máte-li zájem zúčastnit se výzkumného šetření, neváhejte a navštivte kulturní stránky na adrese https://kultura-v-hl-m-praha.webnode.cz/. Fotografická alba webu budou nadále k dispozici. Jejich existenci konec výzkumného šetření nenaruší.

Vyhledávání